Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KWADRATOWAMASAKRA/LIVEMC/BRAK OTHERDROPS/WHITELIST/ZAPRASZAMY


Matorable

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1364478361-U369501.png Kwadratowamasakrapolish 1364478375-U369501.png


Adres IP: s109.csrv.pl:43444


Typ serwera: KwadratowaMasakra!


Ilość slotów: 10


Wersja serwera: 1.5


Premium:

dialog_cancel.png


Potwory:

yes.png


Zwierzęta:

yes.png


Nether:

yes.png


PVP:

yes.png


WL:

yes.png




1364478361-U369501.pngZespół 1364478375-U369501.png


Adminisratorzy:




Mirrold



Moderatorzy:




POSZUKUJEMY

PODANIA NA PW



KidModeratorzy:




PODANIA NA PW





1364478361-U369501.pngDodatkowe informacje 1364478375-U369501.png


POSZUKUJĘ ADMINA PODANIE NA PW



Na serwerze jest White List, prosze o składanie podań, wzór:

Nick:

Wiek:

Czy Nagrywasz?

Kanał na yt:

Jak siebie oceniasz jako zachowanie?:

Czy umiesz budować? (Skala 1-10):

Griefujesz? :> :

Oddawaj Fatrucha , Oddawaj like !

Opublikowano
Nick: Prikrize

Wiek: 16

Czy Nagrywasz?
Kanał na yt:Nie
Jak siebie oceniasz jako zachowanie?: bardzo dobrze

Czy umiesz budować? (Skala 1-10): 9,6


Griefujesz? :> : Nie

Opublikowano
Nick:Rapiszon
Wiek:15
Czy Nagrywasz? Nie*
Kanał na yt: -------
Jak siebie oceniasz jako zachowanie?: Bardzo dobre
Czy umiesz budować? (Skala 1-10):9
Griefujesz? :> :Nie

 

Opublikowano
Nick: MultiKacperos

Wiek: 14
Czy Nagrywasz?
Kanał na yt: Nie
Jak siebie oceniasz jako zachowanie?: dobre +

Czy umiesz budować? (Skala 1-10): 9
Griefujesz? :> : Nie

Jeżeli pomogłem podziękuj klikając Lubie to! <3


sygna1.png

Opublikowano
Nick: McFace
Wiek: 13
Czy Nagrywasz? Nie
Kanał na yt: Tylko do użytku własnego.
Jak siebie oceniasz jako zachowanie?: Umiem się zachować. Uważam, że moge spokojnie grać ze starszymi, gdyż nie każdy w moim wieku potrafi się zachować.
Czy umiesz budować? (Skala 1-10): 8 (Nie każdemu się podoba...)

Griefujesz? :> nie bo nic to nie daje....

Opublikowano
Nick:mieczos

Wiek:14

Czy Nagrywasz? nie

Kanał na yt:brak

Jak siebie oceniasz jako zachowanie?:niewiem nie umie siebie określić

Czy umiesz budować? (Skala 1-10):10

Griefujesz? :>nie
76561198046924593.png
Opublikowano
Na serwerze jest White List, prosze o składanie podań, wzór:

Nick:DanioTV

Wiek:16

Czy Nagrywasz? Mozna powiedziec.

Kanał na yt: SuperDanioTv

Jak siebie oceniasz jako zachowanie?: Hmmm.. Proboje nawiązywac kontakty, lubie wspolpracowac.. Czasami się pokłóce, ale to rzadkośc.

Czy umiesz budować? (Skala 1-10):8

Griefujesz? :> : Niet ;D

bez gif.

Opublikowano

 

Nick: Kieszo

Wiek: 14

Czy Nagrywasz?: Nie, ale jak ogarne kompa będe.

Kanał na yt: --

Jak siebie oceniasz jako zachowanie?: 9/10

Czy umiesz budować? (Skala 1-10): 10

Griefujesz? :> : nie :c chyba ze jakas wojna :DD

Opublikowano

Nick: Mervin

Wiek: 13,5

Czy Nagrywasz? Nie, kiedyś zamierzałem, ale zrezygnowałem.

Kanał na yt: ------

Jak siebie oceniasz jako zachowanie?: Nie griefuję, nie zabijam bez powodu - bardzo dobre.

Czy umiesz budować? (Skala 1-10): 7/10

Griefujesz? :> : Nie, nie griefuję. ; ]

Opublikowano

Nick:CutterNC

Wiek:14

Czy Nagrywasz?TAK

Kanał na yt:CutterNC :P

Jak siebie oceniasz jako zachowanie?:Wzorowe ;p

Czy umiesz budować? (Skala 1-10):6/10

Griefujesz? :> :NIEE

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano
Nick: Patrykx77

Wiek: 14

Czy Nagrywasz? Nie

Kanał na yt:

Jak siebie oceniasz jako zachowanie?: Dobrze :)

Czy umiesz budować? (Skala 1-10): 9/10

Griefujesz? :> : No raczej , że nie.

Hangamoon_eune_24_3_logo.png

Opublikowano

Nick: kokosz3

Wiek: 13

Czy Nagrywasz? nie

Kanał na yt: no mówie nie xD

Jak siebie oceniasz jako zachowanie?: dobrze 9,5/10

Czy umiesz budować? (Skala 1-10):8

Griefujesz? :> :nie

Sygnatury brak.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...